Mixer zawitał na urządzenia mobilne – poznajcie Mixer Create

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wersja beta dostępna już teraz na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Mixer zamienił na konsoli Xbox One poprzednią aplikację, znaną jako Beam, w nowe i pełne funkcji narzędzie do streamowania. Od niedawna pozwala ona na co-streaming, czyli udostępnianie swojej rozgrywki z trzema przyjaciółmi jednocześnie. Teraz to samo czeka nas na telefonach komórkowych, transmitując Nasze poczynania z gier mobilnych.

Mixer Create jest aktualnie w fazie beta i zainstalujemy go na urządzeniach z Androidem lub iOSem. W przypadku systemu od Google, streamować możemy wszystkie gry mobilne, zaś na iPhonie tylko te najpopularniejsze.

Co-streaming dostępny jest tak samo na telefonach i tabletach jak na Xbox One. Aplikacja powiadamia nas w prosty sposób, że Nasi przyjaciele zapraszają do wspólnej zabawy. Transmitować można nie tylko gry, ale również samych siebie, prowadząc vlogi czy udostępniając relację z imprez i czy wydarzeń, którymi chcemy się podzielić.

Nie zabrakło obsługi czatu i komentarzy, wyświetlających się w czasie rzeczywistym. Tak samo łatwo przyjdzie nam odpisywanie jak ich kontrolowanie i moderacja.

Po za wyżej wymienionymi nowościami, w Mixer Create personalizujemy swoje dane, obserwujemy aktywność przyjaciół, tak jak na konsoli lub komputerach PC. Więcej innowacji pojawi się wkrótce, a dzisiejsza aktualizacja dla insiderów na Xbox One przynosi m.in. opcję transmisji w rozdzielczości Full HD (1080p).

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: