Mike Ybarra potwierdza: Xbox One X DVR w 4K, HDR i 60 kl/s

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nagrywanie filmów, robienie artystycznych ujęć w najlepszej jakości na Xbox One X.

Nie jest to nowość, ponieważ Digital Foundry gdy pierwszy raz przedstawiło specyfikację urządzenia, wyjawił również tą opcję, która poprawiła nastrój streamujących graczy. Obecne konsole Xbox blokują rozdzielczość 720p i trzymają maksymalnie 30 klatek na sekundę. Główny inżynier konsoli Xbox Mike Ybarra potwierdził, że nagrywanie filmów i screenshotów (DVR) będzie obecne na One X i to najprawdopodobniej w dniu jego premiery.

 

Najprawdopodobniej, gdyż zapytany o start usługi, M.Ybarra odpowiedział, że taki jest cel Microsoftu. Oczywiście idzie za tym to, że takie filmy będą zajmować o wiele więcej miejsca na dysku i tu pojawia się problem, gdyż Xbox One X otrzyma w dniu premiery jedynie 1TB przestrzeni na dysku. Gracze zapisujący swoją rozgrywkę będą musieli wyposażyć się w dodatkową pamięć masową. Na szczęście podłączenie go na konsoli Xbox jest to bardzo proste.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: