Microsoft Rewards w Polsce!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wszystko wskazuje na to, że Microsoft Rewards w Polsce zostało uruchomione! Na jakie nagrody mogą liczyć gracze?

Microsoft Rewards który wynagradza użytkowników punktami, za wykonywanie określonych rzeczy. Te później można wymieniać na nagrody. Jak dotąd program nie był dostępny w Polsce, jednak wszystko wskazuje na to, że sytuacja uległa zmianie.

Strona programu jest dostępna w naszym języku, a także same dostępne korzyści są charakterystyczne dla usług w naszym kraju. Dla przykładu w katalogu znajdziemy między innymi kartę upominkową do Allegro czy też Amazon.pl w PLN. W przyszłości ma się pojawić jeszcze więcej w tym doładowania kont Xbox. Z kolei sama aplikacja na konsole nie jest jeszcze obsługiwana na rynku polskim, aczkolwiek to zapewne jest już tylko kwestia czasu.

Microsoft Rewards

Jak zdobywać punkty? Te zdobędziemy za codzienne, proste czynności. W tym na przykład korzystanie z wyszukiwarki Bing, czy też używanie przeglądarki Microsoft Edge. Bieżące zadania sprawdzicie bezpośrednio w panelu usługi.

Microsoft Rewards

Aby dołączyć do Microsoft Rewards wysytraczy przejrśc pod adres www.rewards.microsoft.com i zalogować się za pomocą obecnego konta Microsoft. To wszystko!

Źródło: www.pepper.pl

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: