Microsoft Flight Simulator dostępny na Xbox One w ramach chmury

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już dziś posiadacze konsol Xbox One wraz z subskrypcją Game Pass Ultimate mogą wzbić się w przestworza w Microsoft Flight Simulator!

Według ostatnich wieści płynących od Jorga Neumanna, będącego odpowiedzialnym za ten symulator, gra miała trafić do streamingu szybciej niż by można było się tego spodziewać. Tak też się teraz stało. Gra jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy aktywnego abonamentu Game Pass Ultimate w ramach rozgrywki w chmurze.

Microsoft Flight Simulator xCloud

To przede wszystkim oznacza, że zagrać w nią będą mogli wreszcie posiadacze poprzedniej generacji konsoli Xbox One, ale i nie tylko. Tyczy się to także urządzeń mobilnych, czy też rozgrywki za pomocą przeglądarki. Wszędzie tam, gdzie tylko da się grać poprzez chmurę.

Zobacz także: Thrustmaster T.Flight Hotas One. Latamy w przestworzach. Recenzja.

To doskonała wiadomość, gdyż wiemy, jak wiele osób czekało, by ten tytuł sprawdzić samemu. Zwłaszcza, że zrobimy to teraz od ręki, bez długiej innstalacji. Życzymy więc samych spokojnych lotów w chmurach i wyłącznie miękkiego lądowania!

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: