Media Player Ultra za darmo na wszystkie urządzenia

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Także na konsole Xbox One!

Świetna wiadomość dla tych, którzy używają swoich urządzeń jako centrum multimedialne. W sklepie Microsoft pojawiła się niespodzianka, jaką aplikacja Media Player Ultra. Nie jest takim sobie zwykłym playerem jakie otrzymujemy za darmo. Ta kosztuje w sklepie Microsoft ponad 130 złotych. Pobrany produkt działa z konsolą Xbox One, Windows 10 jak i z urządzeniami przenośnymi.

Co oferuje ta aplikacja? Oprócz standardowych usług jak odtwarzanie lokalnych plików muzycznych, filmowych czy obrazów możemy wpisać wybrany tytuł i aplikacja automatycznie znajdzie go w YouTube lub Soundcloud. Nie musimy zatem przeskakiwać po różnych aplikacjach aby znaleźć to czego szukamy. Także z obydwu wymienionych serwisów możemy stworzyć sobie playlistę. Zapisujemy do biblioteki nasze znaleziska a następnym razem jednym kliknięciem możemy słuchać/oglądać ponownie.

ultra-player

Aplikacja zaproponuje nam także zakupienie utworu w sklepie Microsoft jeśli zechcemy posiadać zawartość na naszym dysku. Jeżeli znaleziony materiał zawiera napisy, to także możemy z nich skorzystać. Ultra Media Player pozwala przesłać to co oglądamy na urządzenia podłączone w sieci domowej. Jest tego jeszcze więcej ale te cechy warto wymienić.

» Zobacz również: Wsteczna kompatybilność to już 20% biblioteki Xbox 360

Niestety apka nie posiada aktualnie języka polskiego, ale nawigacja jest intuicyjna i prosta.
Na pobranie aplikacji za darmo macie tylko 9 dni!

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
Media Player Ultra

130,50 zł
Bezpłatna

pobierz

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: