Interaktywne tapety na Xbox One?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wczorajszy stream Mike’a Ybarry przedstawił dodatkową opcję w personalizacji tła dashboardu. O co w nim chodzi?

Microsoft udostępnił insiderom w kręgu alpha kolejną aktualizację, gdzie znajdziemy m.in. większą ilość przypinek (do 40), możliwość transmitowania rozgrywki w 1080p przez aplikację Mixer i ustawienie białego koloru dashboardu. Społeczność oglądająca wczorajszy stream, prowadzonego przez głównego inżyniera systemu, zauważyli, że w ustawieniach motywu widnieje opcja Live Backgrounds.

Gracze w pierwszej chwili mogli zrozumieć, że chodzi o interaktywne, ruchome motywy, znane np. z Playstation 4. Niestety, ale łatwo zauważyć, że opcja ta dodaje jedynie zmianę obrazu przy przejściu pomiędzy sekcjami oraz efekt przewijania Parallax. Nasze wybrane tło zmienia się po wyborze konkretnego tytułu w jego motyw.

Jeśli czekacie na ruchome tapety w Xbox One, to jeszcze musicie poczekać. Być może kiedyś Microsoft postanowi dodać taką opcję, widząc entuzjazm graczy na myśl o tej opcji.

»Zobacz również: Poznaj nową aplikację: Mixer Create

W najbliższym czasie oczekujemy nowości jak świetne i stylowe awatary, które mają być dostępne jeszcze tej jesieni.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: