Zestawy LG OLED TV 4K z konsolą Xbox One X jeszcze w tym roku

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wymagający gracze otrzymają profesjonalny zestaw do prawdziwej rozgrywki 4K. W polskich sklepach jeszcze w tym roku.

Nie po raz pierwszy Microsoft i LG nawiązują współprace, oferując idealne połączenie dla graczy. W 2016 roku koncern sprzedawał telewizory LG OLED TV 4K dorzucając do zakupu konsolę Xbox One S za darmo. Wkrótce pojawi się podobna oferta, lecz tym razem z jeszcze mocniejszym sprzętem, czyli z Xbox One X. Obie strony – LG i Microsoft – gwarantują najlepsze połączenie obu urządzeń, uzyskując wspaniały obraz 4K i HDR, z Input lag na poziomie 15-21 ms.  Choć nie jest znana dokładna data sprzedaży przygotowanych zestawów, poinformowano, że będzie to jeszcze przed świętami, po premierze Xbox One X.

W Stanach Zjednoczonych przygotowano podobne zestawy, lecz tam Microsoft nawiązał partnerstwo z firmą Samsung. W tym i przyszłym tygodniu gracze mogą podejrzeć jak wygląda nowa technologia połączona z profesjonalnym gamingiem, a to za sprawą trwających targów Poznań Game Arena oraz przyszłych Warsaw Games Week (13-15 października). Tam Microsoft stworzył specjalne stanowiska z najnowszą serią telewizorów LG OLED TV 4K i LG Super UHD.

Zapewne większość graczy interesują bundle-packi Xbox One X z grami, ale można mieć też na uwadze zestawy z telewizorami 4K, jeśli jeszcze takowego nie posiadacie. W tedy warto zainwestować w najnowsze technologie. Niestety, wiąże się z tym również nie mały wydatek. Ostatnia promocja Xbox i LG wyglądała następująco:

  • OLED65E6V – od 15620 zł do 20999 zł
  • OLED65B6J – od 17979 zł do 20499 zł
  • OLED65C6V – od 18819 zł do 24999 zł
  • OLED55B6J – od 9349 zł do 14499 zł
  • OLED55C6V – od 10099 zł do 15999 zł

Powyższe ceny tyczą się modeli z 2016 roku, więc powinny być już nieco niższe. O ofercie na ten rok dowiemy się wkrótce.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: