Kreator trasy i nowa historia w aktualizacji Forza Horizon 4

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Najlepsza samochodowa gra roku otrzymuje nowy update, w którym znajdziemy dodatkową zawartość i poprawki wielu błędów.

Blisko miesiąc temu swoją premierę miał czwarty już festiwal Horizon, który przenosi nas do historycznej Wielkiej Brytanii. Tam zjeżdżają się wirtualni kierowcy z całego świata, a wśród nich również nasi czytelnicy. Twórcy już teraz mają dla społeczności nowe dodatki, jak kreator trasy oraz nowe opowiadanie Horizon. W czym rzecz?

Kreator trasy

Każdy członek samochodowego festiwalu może zostać twórcą zawodów, dzięki udostępnionemu narzędziu “Kreator trasy”. Maksymalna długość trasy to aż 64 kilometrów i nie ma ograniczenia co do terenu potyczek. Może być to wyścig w terenie jak i na drodze. Jadąc w edytorze tworzymy szlak rozgrywki i stawiamy checkpointy.

British Racing Green

Nowa historia Horizon opowie o ikonach brytyjskiej motoryzacji. Za wzięcie udziału w tym epizodzie przewidziane są nagrody w postaci luksusowego samochodu osobowego Bentley 8 Litre, dodatku do garderoby i quickchatu.

»Zobacz również: Skorzystaj z usług Cinkciarz.pl i odbierz 30% zniżki na Forzę Horizon 4 lub Xbox One S

Jeśli chodzi o poprawki w rozgrywce, tutaj lista jest dość spora i tyczy się usprawnień wydajności, naprawy błędów po ukończonych wyścigach, jak zachowanie postępów czy brak przyznawanych nagród. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnym forum gry.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl