Skorzystaj z usług Cinkciarz.pl i odbierz 30% zniżki na Forzę Horizon 4 lub Xbox One S

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Microsoft Polska ogłasza nową współpracę z popularnym, polskim kantorem internetowym. Promocja potrwa przez określony czas.

Polski oddział Xbox co pewien czas oferuje graczom różne akcje promocyjne, pozwalające na zdobycie sprzętu, gier czy abonamentów w niższej cenie. Dziś Microsoft Polska przedstawił kolejną współpracę, zawartą z portalem Cinkciarz.pl, pozwalającym na wymianę walut czy transfery pieniężne do 30 krajów Europy. Z oferty wynika, że za skorzystanie z usług polskiej firmy otrzymamy 30% zniżki na zakup gry Forza Horizon 4 lub konsoli Xbox One S wraz grą FH4. Do promocji przystąpić mogą nowi jak i aktualni użytkownicy portalu Cinkciarz.pl.

Po wypełnieniu pola z adresem e-mail i akceptacją regulaminu na tej stronie, na skrzynkę otrzymacie instrukcję z opisem kolejnych kroków. Następnie za realizację przekazu pieniężnego, według wskazanych zasad, na maila zostanie wysłany kod promocyjny.

„Jest wiele elementów, które łączą nasze przekazy pieniężne z grą Forza Horizon 4. Działamy szybko. Pomagamy osiągać założone cele. Jesteśmy przekonani, że ta kampania doskonale to oddaje. Dodatkowo dzięki naszej specjalnej propozycji klienci otrzymają dostęp do ekskluzywnej oferty promocyjnej.” – komentuje Cinkciarz.pl.

Reklama z powyższą ofertą będzie reklamowana w serwisach internetowych oraz w kinach na terenie całej Polski. Współpraca i promocja potrwa do końca 2018 roku. Pełny regulamin znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Materiał prasowy Xbox Polska

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl