Konserwacja usług Xbox Live: Gry Xbox 360 i BC będą odłączone od sieci

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wtorkowe prace utrudnią rozgrywki graczy Xbox w tytułach 360-tki, również tych we wstecznej kompatybilności na Xbox One.

Major Nelson jednak uspokaja, że nie wpłynie to na inne platformy jak Xbox One czy Windows 10. Będzie to standardowa konserwacja, która nie potrwa dłużej niż dwie godziny. Prace mają zacząć się jutro (20.06.) o 10 rano czasu polskiego i potrwają do około południa.

Jeżeli lubicie ogrywać gry we wstecznej kompatybilności, to one również mogą nie działać prawidłowo, jeśli wymagają połączenia do sieci, np. podczas rozgrywek multiplayer. Po godzinie 12:00 wszystko wróci do normalnego stanu.

»Zobacz również: Gry z pierwszego Xboxa na konsoli Xbox One bez osiągnięć

Działanie wszelkich usług związanych z Xbox Live możecie łatwo sprawdzić na oficjalnej stronie Xbox (tutaj). Jeżeli będziecie mieć kiedykolwiek problem z połączeniem, to warto tam zerknąć i zobaczyć czy jest to wina naszej sieci lub Xbox Live.


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: