Gry z pierwszego Xboxa na konsoli Xbox One bez osiągnięć

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowe gry we wstecznej kompatybilności nie przyniosą punktów łowcom osiągnięć.

Jeśli interesujecie się pierwszymi grami Xbox w backward compatibility na Xbox One, to musicie wiedzieć, że nie zostaną dodane do nich osiągnięcia, co potwierdza Mike Ybarra. Co prawda nie było wówczas nagród za zrobione postępy, jednak wielu graczy miało nadzieję na dodanie ich, aby powiększyć swój wynik i mieć satysfakcję przechodząc tytuły.

 


Phil Spencer powiadomił również, że tylko wybrane tytuły otrzymają port na obecną generację. Przeniesienie ich jest o wiele trudniejsze od tych z Xbox 360, co przyniesie więcej pracy ekipie odpowiedzialną za BC. Dlatego zapewne dawno nie otrzymaliśmy nowych propozycji we wstecznej kompatybilność.

Jeśli posiadacie wciąż płyty z tytułami pierwszego Xboxa, to wystarczy, że włożycie je do napędu, jak w przypadku Xboxa 360. Kolejno gra pobierze się automatycznie ze sklepu i to wszystko. Oczywiście wcześniej będziecie musieli poczekać na dodanie produkcji do biblioteki gier wstecznie kompatybilnych.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: