Konferencja Microsoftu na E3 odbędzie się o nowej porze

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na największe targi gier wideo w Los Angeles, gdzie dowiemy się o przyszłych planach Microsoftu. Konferencja na temat Xbox będzie o nowej godzinie.

Electronic Entertainment Expo co rok dostarcza wiele wrażeń i nowości ze świata gier wideo i sprzętu. Jedną z największych atrakcji jest konferencja Microsoftu, gdzie ujawniane są plany firmy na kolejne miesiące, wliczając w to premiery gier czy też innowacje związane z Xbox One. W tym roku wydarzenie odbędzie się tego samego dnia co rok temu, ale o nowej godzinie. Uprzednio było to o 23:00 czasu polskiego, zaś nowy termin to 22:00.

 

To nie wszystko, ponieważ Microsoft planuje odmienić swoje konferencje prowadząc je w nowej formie, jednak szczegóły pozostają tajemnicą. Na pewno Phil Spencer ma dla fanów wiele niespodzianek. My zaś możemy tylko spekulować, że pojawi się między innymi temat Fable 4, Halo 6 czy Forzy Horizon 4. Możliwe, że zostaną także przedstawione nowe zestawy Xbox One X oraz malowania urządzenia. Czekamy więc jeszcze niespełna trzy miesiące!

»Zobacz również: Podsumowanie konferencji Xbox E3 2017

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: