Biały Xbox One X i inne kolory konsoli pojawią się w sklepach

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nie lubicie ciemnych odcieni sprzętu do gier wideo? Microsoft szykuje pewne wersje kolorystyczne.

W dniu premiery nowej konsoli Xbox One X nie mamy żadnego wyboru jeśli chodzi o kolor czy pojemność dysku. Jedyną opcją było przedpremierowe zamówienie edycji Project Scorpio, która nieco różni się od normalnej wersji, głównie zielonymi sygnaturami kodowej nazwy. Od rana mogliśmy śledzić na YouTubowym kanale Xbox transmisję na żywo, odliczającą do premiery nowego urządzenia z rodziny Xbox. Podczas wydarzenia widzowie zauważyli jeden szczegół, przedstawiający zapewne prototypowe wersje konsoli One X w różnych kolorach.

Tutaj designerzy Microsoftu nie postawili tylko na jednolite kolory, bowiem zauważyć możemy na powyższym kadrze również wersję dwukolorową. Biało-czarna konsola znacząco wyróżnia się na tle pozostałych, co może być celnym posunięciem firmy, o ile taka edycja trafi do sprzedaży.

Mamy nadzieję, że w przyszłości zostaną zaprojektowane modele z motywami gier, takich jak Red Redemption 2, Sea of Thieves czy kolejnej Forzy Horizon.

»Zobacz również: Forza 7 Demo z łatką dla Xbox One X. Forza Horizon 3 dopiero 15 stycznia

Oczywiście oprócz samych kolorów, gracze mają nadzieję na edycje z większymi dyskami, które pomieszczą więcej tytułów zaktualizowanych do najwyższej jakości rozgrywki. Prawdopodobnie takie modele trafią na rynek po nowym roku.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: