Forza 7 Demo z łatką dla Xbox One X. Forza Horizon 3 dopiero 15 stycznia

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co powiecie na wersję demonstracyjną nowej Forzy w 4K/HDR/60FPS?

Każdego dnia na listę Xbox One X Enhanced wpadają nowe tytuły, co cieszy kolejnych posiadaczy najmocniejszej konsoli na rynku. Microsoft i Turn 10 Studios postanowili podobną aktualizację wypuścić na najlepszą grę wyścigową tego roku, także w wersji demo.

Podobna łatka będzie dostępna dla Forzy Horizon 3 dopiero 15 stycznia 2018 roku i choć gra obsługuje już HDR, to australijski festiwal będzie wyglądał jeszcze piękniej w natywnej rozdzielczości Ultra HD. Do tego czasu gracze mogą rozkoszować się wydajnością Xboxa One X w inne tytuły, których na pewno nie brakuje. W ostatnim czasie na liście ulepszonych gier znalazły się gry takie jak: Call of Duty WWII, Need for Speed Payback, Gears of War 3, Rise of the Tomb Raider, Titanfall 2 czy Wiedźmin 3.

Do końca roku nie zostało wiele czasu, ale lista Xbox One Enhanced powiększy się z pewnością o niejedną produkcję. A co u was ogrywane jest jako pierwsze w najwyższej jakości obrazu?

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: