Konferencja Microsoftu będzie dłuższa niż zazwyczaj

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft ma więcej do zaprezentowania niż na poprzednich konferencjach.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 23:00 rozpocznie się wielkie wydarzenie dla posiadaczy konsoli Xbox. Co roku nie możemy doczekać się kolejnych konferencji, chcąc poznać jakie nowości i plany ma dla nas Microsoft na kolejne miesiące. Zazwyczaj występy i prezentacje trwają około 90 minut, jednak ten 11 czerwca będzie nieco dłuższy. Jednym z powodów jest oczywiście przedstawienie nowej konsoli pod tymczasową nazwą Project Scorpio. W tym temacie czekamy na jej wygląd, cenę i datę premiery, która według spekulacji ma mieć miejsce 13 października 2017.

»Zobacz również: Trailery Xbox przed E3 zdradzają datę premiery i cenę?

Resztę czasu zostanie przeznaczone na zapowiedzi gier, wystąpienia twórców danych tytułów oraz plany techniczne w kwestii Xboxa, tj. nowości systemowe czy temat wstecznej kompatybilności. Zapewne zostanie poruszona sprawa subskrypcji Xbox Game Pass, Mixera i innych aplikacji. Mniej prawdopodobne są rozmowy o VR dla Xbox, chociaż ten temat przewijał się już kilkakrotnie w minionym czasie.

Kolejny czas zabiera prezentacja ID@Xbox, która przestawi nowości od mniejszych twórców, czyli tzw. gry indie.

Phil Spencer na swoim twitterowym profilu uprzedził oglądających oraz nagrywających wydarzenie o dłuższej konferencji. Jesteście przygotowani na live, czy wolicie się wyspać i obejrzeć następnego dnia?

 
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: