Dashboard w jasnych kolorach będzie dostępny na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wkrótce będziemy mogli zmienić ciemne, przytłaczające barwy na białe.

Interfejs Xbox One od początku utrzymywany był w ciemnoszarych i czarnych kolorach. Po ostatnich aktualizacjach widać, że nie wiele się zmienia w odcieniach motywu dashboardu, a przecież w maju Microsoft zaprezentował Fluent Design w jasnych barwach, również w koncepcji dla Xbox.

Oczywiście był to projekt przedstawiający nowy język projektowania Microsoftu, który znacząco różni się od wczorajszej aktualizacji. Niemniej jednak, Mike Ybarra potwierdza w rozmowie z WindowsCentral, że jasny wygląd Xbox OS będzie udostępniony dla użytkowników konsoli jeszcze w tym roku, przy nadchodzącym, jesiennym Creators Update.

Aplikacja Xbox Beta na komputery z systemem Windows 10 wprowadza już lżejszy design. Brakowało tej opcji już w poprzednich uaktualnieniach systemu, ale lepiej późno niż wcale.

Cały czas czekamy na więcej nowości od inżynierów Microsoftu, wśród których znaleźć się mają najnowsze avatary Xbox (v3) oraz zmiany w karcie gracza. Zapewne otrzymamy to wszystko jeszcze przed premierą Xbox One X.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: