Nowe, jeszcze lepiej wygądające avatary pojawią się jesienią na Xbox Live

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wyraź siebie, tworząc avatara takiego jak Ty!

Odświeżony wygląd Naszych interaktywnych postaci już niebawem wkroczy do usługi Xbox Live. Miliony sposobów konfiguracji, z setkami atrybutów do wyboru, będzie dostępne jesienią tego roku. Microsoft ujawnił swoją nową koncepcję na budowanie społeczności, co ma zostać wykorzystane później w wirtualnej rzeczywistości.
 


Prawdopodobnie w przyszłości otrzymamy aplikację VR, która zabierze nas na wirtualne spotkania z przyjaciółmi, gdzie znajdziemy wiele rozrywkowych zajęć. Tak przynajmniej wynika z powyższego zdjęcia, które jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć w sieci. Na E3 zabrakło jakiejkolwiek informacji na ten temat, co znaczyć może, że projekt nie jest wciąż gotowy do ogłoszenia.

Wracając do avatarów, Microsoft zapowiedział nową stylistykę postaci. Są niezwykle pięknie zaprojektowane, ze świetną animacją rodem z fimów od Disney Pixar. Modele idealnie mogą podkreślić Nasze zainteresowania, jak jazda na deskorolce, czy zamiłowanie do motoryzacji. Wybór jest tak szeroki, że zaprezentujemy nawet to, że spodziewamy się dziecka… Wyróżnić warto też gesty, które są bardziej zaawansowane niż do tej pory.

Już jesienią spersonalizujemy avatary Xbox Live według nowych możliwości. Specjalny materiał ukazuje wszelkie innowacje tworzenia.Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: