Inside Xbox z Gamescom, poniedziałek 17:00

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Gamescom nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nim nowe wydanie Inside Xbox nadawane prosto z targów. Gotowi na mocne ogłoszenia?

Microsoft juz niejednokrotnie zaskakiwał nas w trakcie poprzednich wydań programu. Tym razem również mamy szansę na bardzo ciekawe ogłoszenia, zważywszy na to, że transmisja odbędzie się prosto z Niemiec, gdzie odbędzie się Gamescom.

Czego możemy więc się spodziewać, co już wiadomo? Na pewno jednymi z najbardziej wyczekiwanych punktów będzie Xbox Game Pass, o którym z resztą nieco już słyszeliśmy oraz ogłoszenie związane z akcesoriami. Ponadto spodziewać się możemy co nieco na temat Gearsów 5, Destiny 2: Shadowkeep, Wasteland 3, Blair Witch, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, The Surge 2 oraz najnowszego rozszerzenia do Metro Exodus, czyli The Two Colonels.

Jak więc widzicie, jest tego wszystkiego całkiem sporo. Liczmy więc, że będzie równie ciekawie, jak się zapowiada. Tym razem start w poniedziałek o godzinie 17:00. Godzina powinna być więc możliwie dla każdego przystępna.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 6 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: