Szykują się kolejne gry w Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Microsoft znowu się z nami bawi, wykorzystując w mediach społecznościowych posty – zagadki. Jakich gier, możemy się spodziewać? Sprawdzamy, co wiemy!

Taka forma zapowiedzi nowych tytułów w katalogu staje się już tradycją. Z pozoru niewinnego postu, można całkiem sporo wyczytać. Także tym razem jesteśmy świadkiem 'wycieku’ wewnętrznej komunikacji rozmowy pracowników Xboksa.

Gdy się dobrze rozejrzymy, możemy zobaczyć całkiem sporo interesujących rzeczy. Z opublikowanego postu, możemy dowiedzieć się o co najmniej dwóch grach. Internauci obstawiają już swoje typy, a oryginalny post wygląda następująco:

Czujne oko, w oknie konwersacji, w prawym górnym rogu, może wychwycić tajemniczy ciąg znaków. Wygląda on następująco: „-.-. — — -… — … „. Niby nic prawda? Internauci jednak szybko wychwycili, że jest to zapis w alfabecie Morse’a, a pod tym zapisem kryje się słowo „COMBOS”. Przypuszczenia idą w kierunku Mortal Combat czy też Devil May Cry 5, o którym już nieco wcześniej było można usłyszeć w przypadku XGP.

Analizując omawiany post dalej, w sekcji z innymi wiadomościami, widzimy fragment jednej z nich o nastepującym brzmieniu: „Hard not to tell anyone we’re adding A…” („Trudno jest nie powiedzieć nikomu, że dodajemy A…”). I na tym wiadomość się urywa. Po pierwszej dużej literze, wiadomo już, że jest to nic innego, niż tytuł kolejnej gry. W tym przypadku, gracze typują głównie Assassin’s Creed Odyssey.

Mała aktualizacja: Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, jak w ostatnim czasie alfabet Morse’a, przewija się przez media społecznościowe Xboxa. Wszystko to, może łączyć się w jedną całość:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 6 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: