Hello Neighbor 2 zadebiutuje pod koniec roku i od razu trafi do Xbox Game Pass.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bezpośrednia kontynuacja dobrze znanej gry w dniu swojej premiery trafi do Xbox Game Pass. Co już o niej wiemy?

Hello Neighbor 2 jest ciekawą skradanką z widokiem pierwszoosobowym. Nasza postać bada okoliczności zaginięcia tytułowego sąsiada, czyli Mr. Petersona. Poniekąd można to porównać do dziennikarstwa śledczego, gdzie zakradamy się tu i tam aby obadać sprawę. Gra oferuje otwarty świat, który możemy swobodnie eksplorować, a co najważniejsze, włamać się do domu antagonisty. Miasteczko Raven Brooks jak i jego okolice to dla nas istny plac zabaw.

Zobacz także: Philips Momentum 279M1RV. Recenzja monitora stworzonego dla konsoli Xbox.

Ulepszona względem poprzedniej części sztuczna inteligencja naszego przeciwnika da nam się we znaki. Wszystko to, co robimy może zostać użyte przeciwko nam, ponieważ stwór uczy się naszych nawyków. Musimy pokonać wszelakie pułapki, które na nas zastawia więc miejcie oczy dookoła głowy!

Premiera gry została ustalona na 5 grudnia i tego samego dnia trafi do Xbox Game Pass. Twórcy oferują dwie wersje gry a ponadto, przy złożeniu zamówienia przedpremierowego uzyskamy dostęp do zamkniętej bety (ruszyła wczoraj).

Edycja Standardowa zawiera podstawową wersję gry i dostęp do zamkniętej bety. Natomiast gracze decydujący się na zakup Edycji Deluxe, oprócz bety, otrzymają dostęp do gry pięć dni przed jej premierą oraz uzyskają trzy DLC, które trafią do gry po premierze.

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: