Muzyczna aplikacja Groove teraz także z teledyskami

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowa zmiana apki na konsoli Xbox One.

Zapewne znacie aplikację z platformy Windows, który zmienił się z Media Playera na Groove. Niestety jeśli chodzi o Xbox One, wciąż nie ma ona wsparcia w polskim regionie. Miejmy nadzieję, że w końcu to się zmieni i doczekamy się porządnej apki do odtwarzania muzyki. W swojej bazie ma miliony utworów a teraz czeka ją ciekawa aktualizacja.

Groove oprócz słuchania muzyki oferuje także słuchanie jej tle podczas gdy my gramy w Nasze ulubione gry. Co ciekawe, usługa jest skonfigurowana z grą Forza Horizon 3 tak, że zamienia utwory w samochodowym radiu na te, które puszczamy w aplikacji!

Jeżeli macie ustawiony region inny niż polski i korzystacie z muzycznej aplikacji, upewnijcie się, że jest ona aktualna w zakładce aktualizacji.

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

Wybierając utwór, który chcecie posłuchać możecie zobaczyć opcję odtworzenia klipu. Niestety nie wiemy od razu czy dana piosenka zawiera teledysk, więc trzeba osobno sprawdzić to przy każdym utworze.


» Zobacz również: Więcej o Crackdown 3. 4K na Project Scorpio

 

Podoba Wam się przyszłość aplikacji i chcielibyście ją w Polsce?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: