Grand Theft Auto: The Trilogy jeszcze w tym roku!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Koniec domysłów i spekulacji. Rockstar Games właśnie oficjalnie potwierdził odświeżone wydanie trzech pierwszych odsłon z generacji 3D.

Choć graczy męczy już wieczne wałkowanie piątki i brak wieści na temat potencjalnej szóstej odsłony, tak ta wiadomość powinna ucieszyć graczy. Zobaczyliśmy bowiem oficjalną zapowiedź Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

Wiemy już więc, że takie wydanie się okaże, i zadebiutuje jeszcze w tym roku. W tym na konsolach Xbox Series X|S oraz Xbox One. Otrzymamy w nim odrestaurowane GTA III, GTA Vice City oraz GTA San Andreas. To niewątpliwie będzie niesamowita podróż wstecz, do tytułów, które zaczęły na nowo definiować świat gier, które dzisiaj znamy.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Remake gier ma charakteryzować się przede wszystkim nową oprawą graficzną, ale i także współczesnym modelem sterowania. Przy tym wszystkim zachowany ma zostać ich oryginalny styl. Dodatkowo gra zostanie też wydana na urządzenia z systemem iOS i Android w pierwszej połowie 2022 roku.

Źródło: rockstargames.com

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: