Graj przez 3h za darmo w Diablo II: Resurrected!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W Microsoft Store pojawiła się wersja próbna gry Diablo II, podczas której gracze mogą sprawdzić tytuł przez łącznie trzy godziny.

Począwszy od 15 aż do 21 marca dostępny będzie do pobrania trial gry Diablo II: Resurrected wraz z rozszerzeniem Lord of Destruction. Po odpaleniu tytułu będziecie mieli łącznie trzy godziny zabawy niczym w pełnoprawnej wersji produktu. Pamiętajcie więc by całkowicie wyłączyć grę po zakończonej zabawie i nie zostawiać jej włączonej w tle, bowiem może naliczać Wam to jako czas spędzony w trakcie rozgrywki.

Diablo II: Resurrected wersja próbna

Demo dostępne jest dla każdego, nie musicie więc posiadać aktywnych abonamentów by cieszyć się tą pozycją (wymagany zaś do trybu online). Zagracie zarówno na konsolach Xbox One jak i Series X|S. Wszelkie postępy osiągnięte w trakcie próbnego okresu zostaną zachowane i przejdą do pełnej wersji gry, gdy kiedykolwiek zdecydujemy się na jej zakup.

Jeżeli byście chcieli zrobić to teraz, to przez dwa tygodnie możecie liczyć na 25% zniżki, która wyznacza cenę na poziomie 134,99 złotych.

> POBIERZ WERSJĘ PRÓBNĄ <


Opis gry w Microsoft Store:
„Diablo® II: Resurrected™ to dopracowana, zremasterowana wersja gry Diablo® II oraz dodatku Lord of Destruction® – dwóch legendarnych już dzieł wchodzących w skład definiującej gatunek fabularnych gier akcji sagi autorstwa Blizzard Entertainment. Teraz zarówno weterani serii, jak i nowi gracze, którym 20 lat temu nie dane było przeżyć mrożących krew w żyłach przygód na komputerach PC, mogą doświadczyć ponadczasowej rozgrywki charakteryzującej Diablo® II w nowoczesnej oprawie graficznej i dźwiękowej.”

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: