Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands piękniejsze na Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowy zwiastun przedstawia ulepszony świat duchów w rozdzielczości 4K i HDR.

Microsoft wyróżnił na liście Xbox One X Enhanced jedną z najlepszych gier Ubisoftu, którą jest Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. Topowy tytuł poprawi swoje osiągi na najmocniejszej konsoli tego roku wykorzystując jej dodatkowe zasoby. Bezpłatna aktualizacja zajmie 12 GB więcej miejsca na dysku, przyśpieszy czas ładowania rozgrywki czy zwiększy rozdzielczość obrazu. Nowy zwiastun wyróżnia szczególnie tryb HDR, jednak ten tryb był już dostępny na konsoli Xbox One S.

W najnowszej łatce przygotowaliśmy specjalne ulepszenia dla Xbox One X! Teraz będziecie mogli grać w 4K, z zaawansowanymi efektami HDR, a także cieszyć się szybszym czasem wczytywania – gra będzie śmigać jak nigdy! Mamy nadzieję, że po tej aktualizacji rozgrywka w Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands na twojej nowej konsoli stanie się niepowtarzalnym przeżyciem.

Nowa łatka to nie tylko lepsze wrażenia z gry, ale też usprawnienia techniczne, takie jak niekończąca się amunicja helikopterów, nawet po długotrwałej wymianie ognia czy naprawa błędu, w którym gracze nie otrzymywali punktów doświadczenia po ukończonym meczu. Więcej o usprawnieniach w rozgrywce poczytacie na oficjalnym blogu Ubisoftu.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: