Ghost Recon Wildlands – otwarta beta już niebawem!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Teraz każdy będzie mógł sprawdzić oddział duchów od Ubisoftu.

Nie udało Wam się dostać do zamkniętej bety Wildlands pomimo sztuczek, o których informowaliśmy? Nic nie szkodzi, ponieważ za kilkanaście dni ruszają kolejne otwarte beta testy. Oczywiście nie jest to niespodzianką, ponieważ Ubisoft przyzwyczaja nas do pierwsze zamkniętych, a następnie otwartych kilku dni z nowymi tytułami.

Ubisoft rozesłał już wiadomości email zapraszające na otwartą betę. Na szczęście będzie to inna prowincja niż ostatnio, tym samym zwiedzimy więcej otwartego świata. Data przybycia testów także jest jeszcze nie znana – wiadomo, że będzie do w przyszłych tygodniach. Patrząc na to jak szybko wystartowała obecna otwarta beta For Honor, to możemy spodziewać się jej niebawem.

Nam udało się zagrać w zamkniętych testach i w naszej opinii gra ma duży potencjał o ile misje nie staną się zbyt monotonne. Również i fizyka pojazdów czy drzew – które nigdy nie stoją na przeszkodzie – mogłaby zostać poprawiona, a gra przyniesie sporo zabawy. Warto nadmienić, że gra sprawdza się rewelacyjnie w co-operacji z przyjaciółmi.Oficjalna premiera już 7 Marca, a grze będzie towarzyszyć film dokumentalny o wojnie narkotykowej i kartelach niczym Santa Blanca w Ghost Recon: Wildlands.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: