Gdzie i kiedy obejrzeć Xbox & Bethesda Showcase? Godzina startu, transmisje, polskie napisy.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

To już dziś ten długo wyczekiwany moment. Pora na prezentację Xboksa i Bethesdy na tegorocznych targach E3. Gdzie i o której godzinie obejrzymy transmisję, gdzie znaleźć polskie napisy? Zobacz spis miejsc, w których obejrzysz dziś transmisję na zywo.

Oprócz toczącego się piłkarskiego święta, dziś otrzymujemy te dla graczy. W tym ważnym dniu dowiemy się o zupełnie nowych tytułach, być może zobaczymy i ich zwiastuny. Zapewne usłyszymy też o tym, co generalnie wiemy, że może nadejść, ale nic do tej pory dokładniej nie wiadomo.

Zaliczyć tu można na przykład Forzę Horizon 5, Halo Infinite czy też Microsoft Flight Simulator, który nalatuje na konsole, a wszystko wokół mówi, że to właśnie czerwiec będzie miesiącem premiery. Możemy więc spodziewać się konkretów na ten temat. No i oczywiście ważną rolę odegrać może tytularna Bethesda.

Zobacz także: Ruszają Odblokowane Oferty z okazji E3. Ponad 500 pozycji na promocji!

Xbox & Bethesda Games Showcase

Do tego konkretne zapowiedzi nowości w Xbox Game Pass. Mówiąc krótko będzie się działo. Jak deklaruje sam Xbox, tak jak kiedyś słyszeliśmy „telewizja, telewizja, telewizja”, tak dziś będziemy słyszeć „gry, gry, gry”. Oby tak też było. Czekam na wieczorne show i liczymy na porządną dawkę dobrych ogłoszeń.


Xbox & Bethesda Showcase rozpocznie się dziś (13 czerwca) o godzinie 19:00 czasu polskiego i trwać będzie około 90 minut. Dostępne będą polskie napisy, angielska audiodeskrypcja oraz ASL. Wydarzenie będzie transmitowane w rozdzielczości Full HD, przy 60 klatkach na sekundę. W późniejszym czasie będzie dostępny zapis w 4K.

Transmisję obejrzycie na głównych kanałach Xbox:

Lub bezpośrednio w poniższym odtwarzaczu:

Polskie napisy będą dostępne do wyporu na platformie YouTube oraz w powyższym playerze wraz ze startem streamu.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: