Ruszają Odblokowane Oferty. Ponad 500 pozycji na promocji!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Pora zacząć konkretnie podgrzewać emocje przed niedzielną konferencją na tegorocznym E3. To oznacza coroczne przeceny na setki gier!

Jeżeli poszukujecie nowych cyfrowych gier dla swojej konsoli, to bez wątpienia teraz będzie na to odpowiedni moment. Tradycyjnie już, Microsoft przecenił setki tytułów w Microsoft Store. Dokładnie na liście przecenionych w ramach Unlocked Sale znajdziecie ponad 500 pozycji. Znajdą w tym gry, czy też dodatki, season passy i tak dalej.

Jest więc w czym wybierać i wzbogacić swoją bibliotekę o kolejne, ciekawe tytuły. Dla przykładu Wiedźmina 3 kupicie już za 25 złotych, Far Cry 3 za 12, STAR WARS™: Squadrons za 89, a Control w wersji next genowej za zaledwie 67 PLN czy też RDR2 za stówkę. Przeceny sięgają 90% i trwać będą trwać przez tydzień, do 18 czerwca 2021.

> ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ GIER <

Unlocked Sale Xbox

Ponadto, Ci którzy jeszcze nigdy nie posiadali subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, nadal mogą nabyć ją za symboliczne 4 złote za pierwsze trzy miesiące. Tą promocję znajdziecie pod tym linkiem.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 6 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: