Druga dawka gier grudniowego Games with Gold już dostępna

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zacznij weekend z kolejnymi produkcjami, które znalazły się w ofercie złotej subskrypcji Xbox Live.

Początkiem grudnia gracze z aktywnym abonamentem Xbox Live Gold zaopatrzyli się (lub nie) w Warhammer: End Times – Vermintide oraz Child of Eden, które tym samym widnieje na liście gier we wstecznej kompatybilności. Od dziś dostępna jest druga partia złotych gier, a są nimi Back to the Future: The Game – 30th Anniversary Edition, dostępne od 16 grudnia do 15 stycznia na Xbox One i Marlow Briggs and the Mask of Death,  dostępne od 16 do 31 grudnia na Xbox One i Xbox 360.

December 2017 Games with Gold Hero Image

W ten zimowy weekend możecie także zagrać bezpłatnie w Injustice 2, For Honor czy Sea of Thieves. W przypadku tej ostatniej produkcji, należy wcześniej zapisać się do insiderów, oczekując na zaproszenie do gry od twórców ze studia Rare. Dwie pozostałe gry nie posiadają żadnych ograniczeń, oprócz tego, że należy posiadać aktywny Xbox Live Gold.

»Zobacz również: Darmowy weekend z Injustice 2 na Xbox One

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: