Darmowy weekend z Wreckfest oraz Zombieland: Double Tap

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Pora na całkowite nowości w darmowych dniach dniach grania dla posiadaczy kont Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate!

Jeżeli posiadacie któryś z powyższych abonamentów i zdarzało Wam się sięgać po gry w trakcie ich darmowego dostępu, to mamy dobrą wiadomość. Tym razem nie ujrzymy już dosyć klasycznego zestawu składającego się na przykład z Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

Już od dziś, do poniedziałku rano możecie cieszyć się dwoma tytułami, a będą to…

Wreckfest. Bardzo ciekawe i mocna pozycja od THQ Nordic, którą mieliśmy już okazję sprawdzić przy okazji naszej recenzji. Szalone wyścigi rajdowe połączone z konkretną rozwałką. Siądziemy za kierownicą wielu pojazdów, od kosiarki przez kampery aż po konkretnie odpicowanych aut. Tytuł jak najbardziej godny sprawdzenia.


Drugą propozycją na ten weekend jest Zombieland: Double Tap – Road Trip. Jest to nic innego, jak rasowy top-down shooter. Gra oferuje tryb wieloosobowy do czterech graczy na podzielonym ekranie.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.