Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie gry sprawdzimy przez weekend?

W ten weekend będziemy mogli wypróbować trzy gry. Aktywni abonenci Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych tytułów od piątku, przez cały weekend.

Oczywiście jak zawsze bywa, dostępna jest zniżka na wybrane pozycje! W ten weekend zagramy w:

F1® 22 to wyścigowa gra na licencji Formuły 1. Zasiadamy na kierownicą bolidów i ścigamy się po światowej sławy torach. Możemy zagrać w tryb wieloosobowy jak i wspólnie na podzielonym ekranie. Nie mogło również zabraknąć trybu kariery, aby starać się wspiąć na szczyt!


Rogue Lords jest grą typu roguelike gdzie wcielamy się w Diabła, czyli geniusza zła. W alternatywnej wersji XVII-wiecznej Nowej Anglii próbujemy odzyskać władzę i zasiać chaos. W tym pomagają nam Drakula, Bezgłowy Jeździec lub Krwawa Maria. Wspólnie prowadzimy turowe starcia z różnymi przeciwnikami.


Journey to the Savage Planet to przygodowa gra akcji w której eksplorujemy i poznajemy otaczający nas świat. Realizujemy konkretne cele a pozyskane surowce pozwalają nam wytwarzać przydatne przedmioty.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: