Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Tradycyjnie, jak co tydzień, otrzymujemy gry do wypróbowania. Co tym razem dla nas przygotowano?

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

PGA TOUR 2K21 przeniesie nas na wirtualne pole golfowe, gdzie możemy grać zgodnie z oficjalnymi zasadami albo stworzyć własne. Dzięki technologii skanowania prawdziwych pól golfowych gra gwarantuje realistycznie odtworzone otoczenie.


State of Decay 2: Juggernaut Edition jest udoskonaloną edycją popularnej gry o przetrwaniu po apokalipsie zombie. Zawiera mnóstwo zremasterowanych i nowych elementów, dzięki czemu jest świetną grą o survivalu w świecie opanowanym przez zombie.


SnowRunner jest kontynuacją popularnego symulatora pojazdów terenowych Spintires: MudRunner. Siadamy za kierownicą potężnych pojazdów wykonując ryzykowne kontrakty i misje. Dzięki zaawansowanemu silnikowi fizyki nie będzie to takie proste! Naszą recenzję możecie przeczytać tutaj.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: