Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Tradycyjnie, jak co tydzień, otrzymujemy gry do wypróbowania. Co tym razem dla nas przygotowano?

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

PGA TOUR 2K21 przeniesie nas na wirtualne pole golfowe, gdzie możemy grać zgodnie z oficjalnymi zasadami albo stworzyć własne. Dzięki technologii skanowania prawdziwych pól golfowych gra gwarantuje realistycznie odtworzone otoczenie.


State of Decay 2: Juggernaut Edition jest udoskonaloną edycją popularnej gry o przetrwaniu po apokalipsie zombie. Zawiera mnóstwo zremasterowanych i nowych elementów, dzięki czemu jest świetną grą o survivalu w świecie opanowanym przez zombie.


SnowRunner jest kontynuacją popularnego symulatora pojazdów terenowych Spintires: MudRunner. Siadamy za kierownicą potężnych pojazdów wykonując ryzykowne kontrakty i misje. Dzięki zaawansowanemu silnikowi fizyki nie będzie to takie proste! Naszą recenzję możecie przeczytać tutaj.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: