Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Na jakie tytuły możemy liczyć?

The Crew 2 czyli samochodówka pełna różnych wyzwań. Przemierzymy Stany Zjednoczone zarówno na lądzie jak i w powietrzu. Do dyspozycji dostajemy mnóstwo aut, spośród których każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.


Hunt: Showdown łączy w sobie elementy PvP i PvE. Część graczy rusza w pościg za potwornym celem a po odnalezieniu i zgładzeniu monstrum, drużyna otrzymuje nagrodę, tym samym stając się celem innych łowców, którzy zdołali przeżyć do tego momentu.

Zobacz także: Ruszają promocje Black Friday 2021!


NBA 2K21 daje nam do dyspozycji cały świat koszykówki. Możemy zagrać w realistycznym otoczeniu NBA i WNBA przeciwko prawdziwym drużynom, zawodnikom i zawodniczkom.


Dodatkowo od dzisiaj do poniedziałku można wypróbować tryb wieloosobowy w Call of Duty: Vanguard. Naszą recenzję przeczytacie tutaj.

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: