Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Na jakie tytuły możemy liczyć?

The Crew 2 czyli samochodówka pełna różnych wyzwań. Przemierzymy Stany Zjednoczone zarówno na lądzie jak i w powietrzu. Do dyspozycji dostajemy mnóstwo aut, spośród których każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.


Hunt: Showdown łączy w sobie elementy PvP i PvE. Część graczy rusza w pościg za potwornym celem a po odnalezieniu i zgładzeniu monstrum, drużyna otrzymuje nagrodę, tym samym stając się celem innych łowców, którzy zdołali przeżyć do tego momentu.

Zobacz także: Ruszają promocje Black Friday 2021!


NBA 2K21 daje nam do dyspozycji cały świat koszykówki. Możemy zagrać w realistycznym otoczeniu NBA i WNBA przeciwko prawdziwym drużynom, zawodnikom i zawodniczkom.


Dodatkowo od dzisiaj do poniedziałku można wypróbować tryb wieloosobowy w Call of Duty: Vanguard. Naszą recenzję przeczytacie tutaj.

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: