Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Poznaliśmy gry, które będzie można ograć w ramach darmowego weekendu. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Na co więc możemy liczyć w tym tygodniu?

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. W tym tygodniu zagramy w:

Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint to trzecioosobowa strzelanka w otwartym świecie, gdzie dołączamy do elitarnej jednostki specjalnej znanej jako Duchy. Wyspa została przejęta przez wrogie siły, które musimy pokonać. Możemy grać solo, z trzema towarzyszami SI lub w trybie kooperacji z innymi graczami.


Warhammer: Vermintide 2 to kontynuacja docenionej przez krytyków gry Warhammer: End Times – Vermintide. Walczymy razem ze znajomymi przeciwko siłom Chaosu i Skavenów w grze kooperacyjnej dla 4 graczy. Vermintide 2 rozszerza intensywną walkę pierwszoosobową o zupełnie nową frakcję wroga, 15 nowych ścieżek kariery, drzewka talentów, nową broń, ulepszony system łupów i nie tylko.

Zobacz także: ¡Viva México! Recenzja Forza Horizon 5


Street Power Football to zręcznościowa gra futbolowa, która kładzie nacisk na widowiskowe freestylowe popisówki. Możemy dostosować swój wygląd jak i zachowanie. Zagramy solo, lokalnie na dzielonym ekranie jak i online ze znajomymi.


Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: