Forza Horizon 4 dostępna już teraz w Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Posiadacze growej subskrypcji od Microsoftu mogą bezpłatnie sięgnąć bo rewelacyjną samochodówkę i udać się na festiwal Horizon!

Właściciele kopii przedpremierowych w edycji Ultimate mają już za sobą pierwsze wyścigi i dni spędzonych w wirtualnej Wielkiej Brytanii. W tym czasie powstało sporo klubów, ustanowiono rekordy w poszczególnych wyzwaniach i zdobyto wiele poziomów rankingu. Jeśli czekaliście na swoją kolej, ta właśnie nastała. Posiadacze członkostwa Xbox Game Pass mogą dołączyć do gry i cieszyć się wielkim, otwartym światem, który robi wrażenie, a sama gra dostarcza rewelacyjną zabawę.

»Zobacz również: FORZA HORIZON 4 – napęd na 4 pory roku – Recenzja gry

Aby pobrać tytuł, wystarczy udać się do sklepu Xbox i odnaleźć produkcję w standardowej edycji, bądź skorzystać z przycisku poniżej, który przeniesie Was do Xbox Store, gdzie pobierzecie Forzę Horizon 4 na swoją konsolę Xbox One.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl