Forza Horizon 3 na liście gier ulepszonych dla Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Piękny i bogaty w szczegóły australijski festiwal otrzyma darmową aktualizację na najpotężniejszej konsoli Xbox One X.

O tym, że trzeci festiwal Horizon będzie korzystał z mocy nowej konsoli Microsoftu wiemy nie od dziś, ale dopiero teraz gra została dodana na listę Xbox One X Enhanced. Aktualnie rozgrywka w Forza Horizon 3 działa w rozdzielczości Full HD (+HDR na Xbox One S/X), ale nadchodzący update zwiększy wrażenia z jazdy oferując obraz w jakości Ultra HD.

Wspomniana aktualizacja jest zaplanowana na 15 stycznia 2018 roku, czyli już za niecały miesiąc. Graczy w najlepszej grze wyścigowej z otwartym światem nie brakuje, a może nawet przyciągnie kolejnych, którzy posiadają konsolę Xbox One X i nie zdążyli zapoznać się z tytułem. Nie wiemy jednak ile będzie ważyć łatka dla Projectu Scorpio, ale wiedząc jak wielki jest świat w Horizon 3, to zapewne nie mało. Setki kilometrów w produkcji Turn 10 Studios i Playground Games przyczyniły się również do tego, że do tej pory musimy czekać na oczekiwaną przez wielu aktualizację. Podkręcenie do rozdzielczości 4K tyczy się także wydanych DLC.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: