FIFA 18 dołącza do EA Access!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Koniec spekulacji, od dziś FIFA 18 jest już w pełni dostępna dla posiadaczy abonamentu!

Długo trwał dyskusje na temat tego, kiedy gra dołączy do EA Access. Sądzono, że będzie miało to miejsce w okolicach kwietnia bądź maja, bo własnie tak było w przypadku poprzednich odsłon. Jak się okazuje, zdobyto się na ten ruch dopiero przy okazji premiery FIFA 19.

»Zobacz również: Wersja próbna FIFA 19 już dostępna w EA Access!

Od dziś, beż żadnych ograniczeń i zawartości czasowych, pełna wersja FIFA 18 może już zostać pobrana i ogrywana przez graczy, którzy posiadają subskrypcję EA Access.

Abonament EA Access niesie za sobą wiele korzyści w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie. Miesięczny koszt to 14,99 zł, a rok subskrypcji to zaledwie 79,99 zł. Posiadacze członkostwa EAA mają również dostęp do ekskluzywnych, przedpremierowych wersji próbnych nowych gier Electronic Arts (zwykle jest to okrągłe 10 godzin grania łącznie), a także płacą 10% mniej za wszystkie cyfrowe produkty Electronic Arts na Xbox One.

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: