Wersja próbna FIFA 19 już dostępna w EA Access!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Posiadacze abonamentu EA Access mogą już się cieszyć 10-godzinną pełną wersją gry!

Gdy demo to dla Was za mało, to dziś jest ten dzień. Posiadacze abonamentu EA Access mogą już w tym momencie zacząć stawiać swoje pierwsze kroki w grze FIFA 19. Poza PC żadna inna platforma nie umożliwia dostępu do pełnej wersji produkcji tak wcześnie. Oczywiście, by nie było zbyt kolorowo – wszelkie tryby fabularne będą miały stosowne ograniczenia, jednak cała reszta będzie stała otworem.

Bez problemu zdobędziemy osiągnięcia, a nasze postępy przejdą do ewentualnie później zakupionej gry na własność. W przypadku, gdy jeszcze jej nie kupiliście, a planujecie, to z aktywną subskrypcją EA Access zrobicie to o 10% taniej.

Także, już w tym momencie nie powinniście mieć problemu z pobraniem podstawowej wersji gry bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Wystarczy, że odszukacie grę na konsoli ręcznie, lub uruchomicie pobieranie przy pomocy EA Access Hub.

Pamiętajcie jednak, że liczy się każda sekunda spędzona w grze, więc gdy zdecydowanie się w trakcie zacząć na przykład doglądać Netflixa, upewnijcie się, że kompletnie wyłączyliście grę. Do dyspozycji, tak jak wspomnieliśmy na początku macie 10 godzin, przysługujące na konto, z którego opłacane jest członkostwo. Nadal jednak nie ma informacji na temat pojawienia się w skarbcu poprzedniej odsłony, miejmy nadzieję, że stanie się to niebawem.

Oficjalna premiera pełnej gry na Xbox One będzie miała miejsce 28 września, a każdy, kto zamówił Edycję Mistrzowską lub Edycję Ultimate w przedsprzedaży, może wstąpić na wirtualną murawę w pełną grę bez ograniczeń już 25 września.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: