Far Cry 5 – Darmowe DLC + mocna promocja na dwa pozostałe!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Far Cry 5 obchodzi swoje pięciolecie. Z tej okazji przygotowano niespodziankę dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate a także porządne zniżki dla każdego.

Ależ czas leci niesamowici szybko. Nigdy bym nie przypuszczał, że to już pięć lat. Doskonale za to pamiętam, jak dobrze bawiłem się przy tej części, która moim zdaniem należy do jednym z lepszych dla całej serii. Naszą recenzję swoją drogą przeczytacie klikając tutaj.

Wracając jednak do sedna sprawy, Ubisoft z okazji jubileuszu postanowił posiadaczom abonamentu Xbox Game Pass Ultimate podarować za darmo naprawdę dobre DLC „Mroczne Godziny”. Te na stałe przypiszecie do swoich kont przez określony czas z zakładki z korzyściami.

Pamiętajcie też, za sama podstawowa gra jest cały czas dostępna w ramach zwykłego Game Passa. Ponadto od teraz na konsolach najnowszej generacji działa w 60 klatkach na sekundę. A gdy już powrócicie do tytułu (lub zagracie po raz pierwszy) i ogracie powyższe rozszerzanie, kupicie dwa kolejne w mocnej promocji -70%:

Jeżeli zaś nie posiadacie Game Pass w wersji Ultimate, do dodatek „Mroczne Godziny” kupicie w cenie 14,99 PLN w sklepie Microsoft.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: