F1 2017 w wersji próbnej udostępniony w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Fani motoryzacji i szybkich bolidów mogą sięgnąć po bezpłatną wersję próbną najnowszej odsłony Formuły 1!

Codemasters co roku dostarcza zmotoryzowanym graczom nową odsłonę formuły pierwszej, opartej na oficjalnej licencji zawodów. Najświeższa, tegoroczna część jest jeszcze bardziej wyjątkowa, ponieważ produkcja otrzymała bezpłatną aktualizację na konsoli Xbox One X, dostarczając tym samym rozgrywkę w prawdziwym 4K i w trybie High Dynamic Range. Nic, tylko zapinać pasy, startować w super szybkich wyścigach i bić wszelkie rekordy.

Przypominamy, że od dziś rusza także darmowy weekend z  Rainbow Six Siege (od godziny 18:00 czasu polskiego), a już jutro podobne wydarzenie rozpocznie się z grą Overwatch od Blizzard Entertainment.

»Zobacz również: Pobierz trzy darmowe gry w ramach oferty Games with Gold

F1 2017 otrzymał w minionym miesiącu łatkę, która zaktualizowała obowiązujące przepisy FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP czy też wprowadziła tryb zdjęć. Poniżej znajdziecie przycisk do sklepu Xbox z opcją wersji próbnej.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: