Pobierz trzy darmowe gry w ramach oferty Games with Gold

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Połowa miesiąca dostarcza kolejną dawkę gier dla aktywnych subskrybentów Xbox Live Gold.

Listopadowa oferta Games with Gold dała już graczom możliwość pobrania Trackmania Turbo oraz NiGHTS into Dreams. W przypadku tej pierwszej produkcji, można ją jeszcze otrzymać do końca miesiąca. Druga połowa listopada to kolejna propozycja dla goldowiczów i to wcale nie byle jaka. Na Xbox One można już ściągać Tales from the Borderlands Complete Season (Episodes 1-5), zaś na Xbox 360 udostępniono Deadfall Adventures (wstecznie kompatybilne).

Jest jeszcze trzecia produkcja, którą możemy pobrać w ramach abonamentu Xbox Live Gold, pochodząca z japońskiej oferty Microsoftu. Mowa o tytule KALIMBA i nie jest on po raz pierwszy na liście Games with Gold. Dzięki temu, że na Xbox One nie obowiązuje blokada regionalna, w Polsce również pobierzemy bezpłatnie grę na swoją konsolę.

Jeżeli będziecie mieć problem z rozszyfrowaniem japońskiego języka, wystarczy włączyć tłumaczenie witryny na język polski.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: