EA Play – podsumowanie

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Konferencja EA Play za nami. Czas podsumować to, co szykuje dla nas Electronic Arts w najbliższych tygodniach.

Maddena 18
EA nie kazało nam długo czekać, przynudzając długim wstępem i w asyście zespołu grającego na bębnach pokazało chyba najmniej popularną serię (nie oznacza, że mniej ciekawą) w Polsce.

Battlefield 1
Następnie nikt nie mógł zapomnieć o jednej z ciekawszych gier, które są aktualnie w ofercie – Battlefield 1. EA dobrze wie, co jest silnym punktem tej produkcji i tak oto postanowili pochwalić się najlepszymi akcjami, jakie udało się społeczności nagrać podczas gry. Oczywiście przypomnieli o tym, że już we wrześniu otrzymamy kolejny dodatek do gry o tytule „W imię cara”, który przyniesie aż 8 nowych map do rozgrywki.

FIFA 18
Nie mogło zabraknąć odświeżanej rok do roku (prawdopodobnie) najlepszej gry o tematyce piłki nożnej. O nowościach w kolejnej odsłonie pisaliśmy już TUTAJ, ale twórcy wspomnieli jeszcze o nowym turnieju, który ruszy już jesienią. Na razie szczegółów brak.

 
Need For Speed: Payback
Nowy NFS to ponownie rozgrzane nadzieje na powrót do szybkiej i widowiskowej rozgrywki. Zapowiada się solidny kawał akcji z superszybkimi, wybuchającymi w tle samochodami – fani „Szybkich i Wściekłych” będą zadowoleni. Dodatkowo powróci możliwość tuningowania pojazdów, także król wyścigówek wraca do tego, co było najlepsze.

A way out
To zupełnie nowa propozycja od twórców Brothers: A Tale of Two Sons, która da możliwość grania wyłącznie w trybie split-screen. Fabularnie produkcja zapowiada się imponująco. Dwie charakterne postaci, których zadaniem jest współpracować, tak by wydostać się z więzienia i przetrwać poza nim. Premiera zapowiedziana jest na początek 2018 roku, więc będzie to idealna rozrywka na jeszcze długie zimowe wieczory na jednej kanapie.

Anthem
EA nie zapomniało o zbliżającej się premierze Project Scorpio i zaprezentowało nową, tajemniczą serię od BioWare. Poza krótkim teaserem niewiele wiadomo tylko to, że zostanie wydane wyłącznie na nową konsolę Microsoftu, a korzystać będzie ze sprawdzonego już silnika FrostBite.
NBA Live 18
Jak co roku Electronic Arts odświeży również serię NBA. Nowością ma być możliwość poprowadzenia naszej kariery w dwóch kierunkach – profesjonalne parkiety NBA czy znane z NBA Street zwykłe miejskie boiska.

Star Wars: Battlefront II
Na sam koniec została gra, o której wiedzieliśmy już chyba wszystko jeszcze przed prezentacją. EA udostępniło oficjalny gameplay, na którym widać, że gra zapowiada się imponująco. Wielkim plusem jest to, że nareszcie otrzymamy tryb dla jednego gracza oraz możliwość gry takimi postaciami jak Rey czy Finn. Całą demonstrację uratowała tylko Pani Prezenterka 😉

Podsumowanie
Electronic Arts nie zaskoczyło, ale też nie zawiodło. Z pewnością czekamy na dzisiejszą konferencję Microsoftu, na której prawdopodobnie dowiemy się więcej na temat „Anthem”. Warto też czekać na „A way out”, internetowa społeczność już gorąco zareagowała tę produkcję. Poniżej zapraszamy na powtórkę wczorajszego pokazu.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Autor wpisu:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: