Fifa 18 z datą premiery. Jakie nowości czekają nas w tym roku?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zobacz materiał promocyjny kolejnych piłkarskich przeżyć od Electronic Arts.

Dziś mogliśmy zobaczyć kolejną premierę tego roku zaserwowaną od EA. Za pięć dni odbędzie się wielka impreza EA Play, która zastępuje konferencję amerykańskiego producenta na E3. Na niej poznamy jeszcze więcej szczegółów na temat Fify 18 oraz oczekiwany gameplay. Prześledźmy jak wypadł dzisiejszy teaser, który zdradza kilka informacji.
Pierwsze co poznaliśmy, to bohatera okładki nowej, osiemnastej odsłony. Tak, będzie nim Cristiano Ronaldo – słynny napastnik Realu Madryt. Studio EA Capture dokładnie odwzorowało ruchy, technikę oraz umiejętności piłkarza. Widać również jak realnie prezentuje się jego zachowanie, każdy gest czy radość ze zdobytej bramki. Oczywiście to tylko próbka tego, co zobaczymy w pełnej wersji.

Dużą zmianę zauważymy także na stadionach. Na trybunach jest więcej życia, emocji i miejmy nadzieję, że tak samo będzie później, a nie tylko na zwiastunach.

Premiera gry odbędzie się 29 września, a użytkownicy EA Access standardowo będą mogli wypróbować ją tydzień wcześniej. Prawa do marketingu przejął niestety Playstation, jednak tryb Legendy dalej będzie obecny na Xbox One (wcześniej ta zawartość była zarezerwowana jedynie dla posiadaczy konsoli Microsoftu).

Na koniec traileru widnieje jeszcze jedna wiadomość, która informuje o trybie Droga do sławy, że nie będzie dostępny na wszystkich platformach. Nie musicie się martwić, ponieważ mowa tu o konsoli Nintendo Switch.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: