EA Play już konwertuje do XGPU u posiadaczy obu subskrypcji

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Posiadacie Xbox Game Pass Ultimae i EA Play? Wygląda na to, że abonamenty już się połączyły, a Wy powinniście zyskać dodatkowe miesiące growego Netflixa od Microsoftu!

Nasz czytelnik Bartłomiej, poinformował za pośrednictwem swojego Twittera, że jego subskrypcje uległy już zapowiadanej fuzji, która to oficjalnie ma nastąpić we wtorek, 10 listopada.

Wspomina on jednak, że mimo konwersji póki co nie został mu doliczony dodatkowy czas Xbox Game Pass Ultimate. Sprawdziliśmy to u siebie i wszystko gra, a dodatkowe miesiące zostały dodane. Wygląda więc na to, że być może proces przeliczania jeszcze może trwać i nie u każdego dobiegł on do końca.

Zobaczcie u siebie i dajcie znać, jak sytuacja wygląda u Was. Czy członkostwa się połączyły i czy dostaliście bonusowy czas XGPU w zamian. Pamiętajcie, by zyskać dodatkowy okres subskrypcji, musieliście posiadać niewykorzystanie minimum 50 dni EA Play (dawniej EA Access), a za każde jego 3 miesiące otrzymacie jeden miesiąc XGPU.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: