EA Access w promocji za 5 złotych!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nie macie aktualnie aktywnej subskrypcji od EA? To doskonały moment, by ją zdobyć

Mimo, że cena EA Access i tak standardowo nie należy do wysokich (14,99/miesiąc, 79,99/rok), to i tak zadecydowano o jego promocji. Być może wynika to z tego, że usługa ma niebawem zawitać na platformie Steam.

Aktualnie możecie zaoszczędzić 67% na miesięcznym wariancie abonamentu, płacą za niego zaledwie 5 zł za pierwszy miesiąc. Oczywiście, możecie z niego zrezygnować po upływie tego czasu, bez dodatkowych kosztów. W innym przypadku zacznie być pobierana cykliczna opłata w standardowej cenie. Pod tym linkiem dowiecie się, jak wyłączyć automatyczne odnawianie subskrypcji.

EA Access

Z oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby, nieposiadające obecnie EA Access. Do katalogu dostępnych gier wchodzą takie produkcje jak FIFA, w tym ta najnowsza, NBA, NHL, The Sims czy Titanfall 2. Ponadto dopiero co do skarbca wskoczył Need For Speed Heat.

Czas na skorzystanie z promocji macie czas do końca czerwca.

> SKORZYSTAJ Z PROMOCJI <

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: