Od jutra startuje darmowy weekend z Doom na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dla wszystkich graczy, nawet dla tych bez aktywnego abonamentu Xbox Live Gold.

Doom to jedna z najgłośniejszych gier akcji ubiegłego roku, która stała się najpopularniejszą w serii strzelanką. Microsoft daje szansę każdemu, kto nie zdążył zapoznać się z tytułem i oferuje bezpłatny weekend z grą, również ze wszystkimi dodatkami, jakie zdążyły się pojawić. Twórcy wypuścili także nową aktualizację (6.66), dającą dostęp do wszelkich DLC dla posiadaczy produkcji.

O ile kampania daje dostęp do dwóch pierwszych poziomów, to tryb multiplayer nie posiada żadnych ograniczeń, również ten, w którym zbudujemy własne mapy, dzięki nowemu narzędziu SnapMap. Tryb Arcade tak samo oferuje jedynie dwa levele. Darmowy weekend zacznie się już jutro – czwartek – o godzinie 18:00 czasu polskiego i potrwa do aż do wtorku, do godziny 4:00 nad ranem. Do wzięcia udziału w rozgrywkach nie wymagany jest Gold, więc wystarczy srebrne konto.

»Zobacz również: Darmowy weekend z Titanfall 2

Oczywiście w trakcie bezpłatnych dni z Doom, otrzymacie 50% zniżki na tytuł w sklepie Xbox, a jeśli zdecydujecie się do zakupić, to zdobyte osiągnięcia zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: