Demo Forza Motorsport 7 – link do pobrania

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Pora przygotować się na drobny przedsmak tego, w co już w listopadzie zagramy na Xboxach One X w 4K, HDR oraz 60fps!

Co prawda, premiera najnowszej odsłony serii Forza Motorsport zaplanowana jest na trzeciego października, to faktycznie dopiero w listopadzie jej potencjał zostanie wykorzystany maksymalnie. Wszystko to za sprawą Xbox One X, gdzie produkcje uruchomimy w pełnym, natywnym 4K w 60 klatkach na sekundę wraz z HDR’em. Jednakże warto nadmienić, że gra zadziała również na komputerach z Windowsem 10, dzięki usłudze Xbox Play Anywhere.

Już jutro, czyli we wtorek, startuje wersja demonstracyjna Forzy Motorsport 7, gdzie będziemy mogli na własne oczy zobaczyć przede wszystkim efekty pracy studia Turn 10 pod kątem graficznym czy też porównać różnice w silniku gry względem poprzednika. Do dyspozycji zostaną nam oddane cztery tory, gdzie jak mamy nadzieję pojawi się okazja do wypróbowania między innymi dynamicznej zmiany pogody w trakcie jazdy. Jeżeli chodzi o pojazdy, to zasiądziemy za kierownicą Nissana Nismo GT-R LM, Mercedesa Benz Tankpool oraz Porsche 911 GT2 RS.

Nie jest to wybitnie duże grono aut, ale w pełni umożliwia to wytestowane nadchodzącej gry i podjęcie decyzji o zakupie. Pamiętajcie, że pełna wersja gry już w dniu premiery zaoferuje flotę licząca ponad 700 pojazdów. Wersję demonstracyjną ważącą ok. 22,5 GB znajdziecie bezpośrednio pod poniższym linkiem:

Przypominamy również, że w Forzę Motorsport 7 w pełnym 4K na konsoli Xbox One X będziecie mogli ścigać się już w październiku na miesiąc przed premierą, dzięki specjalnie przygotowanym stanowiskom na Warsaw Games Week 2017, na które gorąco Was zapraszamy.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: