Demo Forza Horizon 4 ukazało się w sklepie Xbox

Czekacie na próbkę możliwości czwartego festiwalu? Być może jeszcze dzisiaj wybierzemy się do Wielkiej Brytanii na samochodową imprezę Horizon.

Gdy nadchodzi premiera gry Forza Horizon, twórcy dostarczają przez wydaniem wersję demonstracyjną, aby namówić fanów do zakupu pełnej edycji. Gracze zdążyli już zauważyć, że próbne demo pojawiło się w sklepie Xbox, a data jego wydania jest zaplanowana na dzisiaj, czyli 12 września, a wolnego miejsca na dysku będzie potrzebne około 27,83 GB.

Okrojona wersja prawdopodobnie będzie zawierała te same treści, co demo przedstawione na ostatnich targach gier wideo. Fani festiwalu wezmą udział po jednym, różnorodnym wyścigu, w każdej porze roku. Oczywiście nie zwiedziły całej mapy, lecz tylko jej wybrany fragment.

»Zobacz również: Pre-order Forzy Horizon 4 w sklepie Xbox. Jakie rozszerzenia i dodatki znajdziemy w grze?

Oczywiście nie jest niespodzianką, że demo Horizon 4 pojawi się na naszych konsolach, jednak wcześniej nie zabrano w tej kwestii oficjalnego zdania. Jeśli informacje zamieszczone w opisie gry są poprawne, wersja demonstracyjna będzie grywalna jeszcze dziś.

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Napisz komentarz

Podziel się swoją opinią!

World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Wrzesień 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Sie    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930