Pre-order Forzy Horizon 4 w sklepie Xbox. Jakie rozszerzenia i dodatki znajdziemy w grze?

Microsoft ruszył z możliwością zamówień przedpremierowych dla najbardziej wyczekiwanej gry wyścigowej roku! Co znajdziemy w pakietach i jakie DLC szykują twórcy?

Oficjalnie w sklepie Xbox znajdziemy opcję składania pre-orderów dla tytułu Forza Horizon 4. Nowy festiwal w historycznej Wielkiej Brytanii będzie jeszcze bardziej widowiskowy, a to za sprawą zmiennych pór roku i warunków pogodowych. Co zatem przyszykował Playground Games w formie rozszerzeń? O tym za chwilę. Zacznijmy od samych cen poszczególnych edycji.

Forza Horizon 4 edycja standardowa – 249,99 złotych

Zamawiając przed premierą otrzymamy pakiet samochodów Formula Drift zarówno do gry Forza Horizon 4, jak i Forza Motorsport 7.

Forza Horizon 4 edycja Deluxe – 329,99 złotych

Edycja Deluxe zawiera przepustkę samochodową Forza Horizon 4 i pakiet samochodów Formula Drift do gry Forza Horizon 4, jak i Forza Motorsport 7.

Forza Horizon 4 edycja Ultimate – 359,99 złotych

Edycja Ultimate pozwala zacząć grać na cztery dni przed premierą (od 28 września), a ponadto zawiera przepustkę samochodową Forza Horizon 4, zestaw rozszerzeń, członkostwo VIP, pakiet samochodów Formula Drift i pakiet samochodów z dnia premiery.

Co zawiera pakiet VIP?

Jego członkowie otrzymują 3 ekskluzywne samochody Forza Edition, VIP Crown Flair, przedmioty VIP Vanity, VIP Emote i Car Horn, Free Player House, 2x nagrody za osiągnięcia kredytowe, cotygodniowy bonus Super Wheelspins i inne. Potwierdza się więc, że gracze będą mogli wykupywać nieruchomości.

Pakiet samochodów z dnia premiery Forza Horizon 4

Z informacji podanych w sklepie Xbox, pakiet zawiera dziesięć nowych samochodów do zebrania, modyfikowania i ścigania się. Szczegółowe informacje pojawią się latem.

Pierwsze rozszerzenie Forza Horizon 4

DLC wprowadza nową lokację oraz kolejne pojazdy i elementy rozgrywki. Pierwsze rozszerzenie gry ukaże się w grudniu 2018 roku. Posiadacze edycji Ultimate otrzymają dodatek bezpłatnie.

Drugie rozszerzenie Forza Horizon 4

Tu również zobaczymy nową lokację, a ukaże się ona w pierwszej połowie 2019 roku. Jak w przypadku pierwszego rozszerzenia, posiadacze edycji Ultimate otrzymają dodatek bezpłatnie.

Którą edycję zamawiacie dla siebie?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

1 Komentarz Added

Join Discussion
  1. Pingback: Demo Forza Horizon 4 ukazała się w sklepie Xbox – World of Xbox 12 września 2018

    […] »Zobacz również: Pre-order Forzy Horizon 4 w sklepie Xbox. Jakie rozszerzenia i dodatki znajdziemy w grze? […]

Podziel się swoją opinią!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Luty 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728