Deals with Gold: Un-Halloween Horror Spectacular Sale – Nowe promocje na gry i dodatki w sklepie Xbox!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź ofertę Deals with Gold i nowe promocje na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Xbox.

Jak już wcześniej zostało zapowiedziane, rozpoczyna się tydzień grozy, gdzie w cotygodniowej ofercie Deals with Gold znajdzie się niejeden przerażający tytuł. Wczoraj już mogliśmy poznać namiastkę tego, co zostanie dodane do listy przecen i było to:

Co warto wyróżnić wśród aktualnej oferty? Zdecydowanie warto zainteresować się Rise of the Tomb Raider: 20 rocznica, które zostało mocno przecenione w pakiecie ze wszystkimi dodatkami (taniej niż podczas Spring Sale). Przez najbliższy tydzień można nabyć przygody Lary Croft za 249,99 zł 75,00 złotych. Jeśli nie mieliście okazji zagrać też w Tomb Raider: Definitive Edition, to tą odsłonę wyrwiecie za 20 złotych.

Szukając mocniejszych wrażeń warto zwrócić uwagę na Kholat od polskiego studia IMGN.PRO. Gra jest rodzajem przygodówki z domieszką horroru. Historia opowiada o faktycznych wydarzeniach,  jakie miały miejsce 1959 roku u podnóża tytułowej góry Kholat. Produkcja nigdy nie była zbyt droga w sklepie Xbox, ale teraz można nabyć ją jeszcze taniej, za jedyne 69,99 zł 23,10 złote, więc to naprawdę ciekawa oferta.

The Surge od studia Deck13 ponownie zachęca do zakupu swojego tytułu i zostaje objęty dość dużą promocją. Jeżeli lubicie futurystyczne historie, to macie tydzień na zainteresowanie się grą, którą wycenioni na 209,99 zł 52,50 złotych. Przed dokonaniem zakupu możecie wypróbować też bezpłatne demo, a po tym zdecydować się wybranie pełnej wersji.

Pełną listę Deals with Gold w polskiej walucie prezentujemy poniżej:

Xbox One

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Xbox 360

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: