Demo The Surge ląduje w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Twórcy Lords of the Fallen dzielą się wersją demonstracyjną najnowszej produkcji.

The Surge miało swoją premierę w maju, zaś próbną wersję gry zdecydowano się opublikować dopiero teraz. Studio Deck13 powiadomiło, że okrojona wersja wystarczy na kilka godzin rozgrywki. Jeśli jesteście fanami futurystycznych rozwałek, to jak najbardziej wypróbujcie ten tytuł. Mechanika gry mocno przypomina Dark Souls, jednak sama gra nie należy do najłatwiejszych. Wyróżnić należy bardzo ciekawy i rozwinięty system craftingu, wpływający na Nasze umiejętności. Bronią bohatera jest nowoczesny egzoszkielet i to jego ulepszenia głównie modyfikujemy.

Znalezione obrazy dla zapytania the surge

Futurystyczny świat został opanowany przez roboty, więc to one stają się Naszym głównym celem. Warto zwrócić uwagę, że posiadają one słabe punkty, których atak przybliży nas do pokonania przeciwnika. Możemy zatem celować w konkretne miejsca, jak nogi czy korpus. Zdobyte części wykorzystujemy w ulepszeniu wojownika i jego ekzoszkiletu.

Aby najlepiej przybliżyć Wam The Surge, zapoznajcie się ze specjalnym przygotowanym materiałem promującym omawiane demo.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: